Ikonický seriál s hviezdnym obsadením musí poznať každá správna žena. Štyri najlepšie kamarátky si podmanili nejednu diváčku a až do dnešného dňa sa môžu pýšiť obrovskou fanúšikovskou základňou. Aj keď sa mnoho žien túžilo premeniť na svoju obľúbenú hrdinku Carrie Bradshaw, až tomuto mladíkovi sa to podarilo na výbornú. :)

Americký seriál síce zabával svoje diváčky len šiestimi sériami, a dokonca dvoma celovečernými filmami, no ani po neuveriteľných trinástich rokoch táto snímka nezapadla prachom. Verní fanúšikovia Se*u v meste dostali tento rok krásny darček v podobe tretieho pokračovania filmu, veď jedinečný humor Charlotte, Carrie, Samanthy a Mirandy nikdy neomrzí. Mnoho žien i dievčat rôzneho veku sa dokonca identifikovalo s hlavnými predstaviteľkami, no výnimkou nie je ani mladík menom Dan Clay, ktorého fotografie zabávajú ľudí po celom svete! :)

Dan Clay

Všetko to začalo nevinným kostýmom na Halloween, kedy sa Dan objavil pred svojimi priateľmi, ktorí boli originálnou myšlienkou doslova nadšení. 32-ročný mladík si vytvoril pseudonym Carrie Dragshaw a svoje instagramové konto zásobuje mnohými humornými fotkami. I keď je na scéne sociálnych sietí len malú chvíľku, našiel si už mnohých fanúšikov, veď len na svojom Instagrame má skoro 40-tisíc sledovateľov, medzi ktorými je aj samotná herečka Sarah Jessica Parker!

Dan ako Carrie Dragshaw

Foto: Instagram, celebrity-mania.com | Zdroj: dailymail.co.uk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.