S príchodom seriálu Oteckovia na obrazovky televízie Markíza sa z Vladimíra Kobielskeho, Braňa Deáka, Filipa Tůmu, Mareka Fašianga a Jána Koleníka stali najobľúbenejší slovenskí herci súčasnosti. Ktovie teda, aké šialenstvo by táto zostava spôsobila, keby mala o 20 rokov menej. Stačila totiž jedna fotka omladnutých fešákov a ženy išli do kolien!

Podvečerný čas patrí na obrazovkách Markízy každý pracovný deň hrdinom seriálu Oteckovia. Jeho hlavní predstavitelia patria bez pochyby do skupiny najväčších sympaťákov slovenského šoubiznisu, potvrdzujúcich, že muži zrejú do krásy. Aj keď, ako sa ukázalo, v prípade pätice známych hercov by baby šaleli, i keby mali o polovicu rokov menej.

Janko Koleník na Instagram vypublikoval mimoriadne rozkošnú snímku, kde pózuje po boku svojich kamarátov z Oteckov. Len s tým rozdielom, že sa na zábere nenachádzajú páni v najlepších rokoch, ale peknučkí mládenci, ktorí by si sladkými úsmevmi vedeli získať každé dievčenské srdiečko.

,,One Direction!“ vystihol to jeden z fanúšikov, ktorí omladnutých hercov prirovnal k známemu britskému boybandu, pričom Braňo Deák sa vraj podobá na Zayna Malika a Marek Fašiang zase na Louisa Tomlinsona. Krátku chvíľu po zverejnení však padli i mená kolegov, ako Dávid Hartl, Max Bolf či dokonca ďalší svetový idol Justin Bieber. Žienky sa skrátka zhodli na tom, že fotka Janka Koleníka je pecka a chalani sú na nej poriadni fešáci!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/jan_kolenik, Facebook/Oteckovia