Dominika Cibulková sa spolu s manželom Michalom už viac ako mesiac tešia z prírastku do ich rodinky. Rozkošný Jakubko prišiel na svet vo Viedni, kde bolo o neho a mamičku luxusne postarané. Obaja sú už ale dávno doma, odkiaľ o sebe bývalá tenistka dáva pravidelne vedieť aj na sociálnych sieťach. Tentokrát sa pochválila snímkou z kočíkovania, na ktorej si jedna zo sledovateliek vysmiatej blondínky všimla neštandardný odev. 

Obľúbené selfíčka z výťahov tentokrát vystriedala fotka z ulíc malebnej obce, kde si známa Dominika Cibulková vyšla na krátku prechádzku so svojou kamarátkou Barborou Franekovou, ktorú si môžete pamätať aj ako Miss Slovensko 2009.

dominika cibulková dieťa

Podvečer vybehli baby do ulíc Plaveckého Podhradia, a to spolu s malým Jakubkom, ktorý sa nechal voziť v jednoduchom a nenápadnom sivom kočíku. Jeho mamina Dominika však naopak pútala poriadne pozornosť, o čo sa postaral jej outfit. Podľa neho sa zdá, že si kráska odbehla práve od bazéna.

,,To sa prechádzate v plavkách,” napísala na Instagrame do komentára istá fanúšička, ktorej ružový odev skrytý pod dlhou bielou plážovou tunikou vďaka bystrému oku neunikol. Musíme ale uznať, že to bývalej športovej reprezentantke pri kočíkovaní náramne svedčalo.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/domicibulkova