Najočakávanejšia svadba roku je na spadnutie! Fanúšikovia Patrika Vrbovského a Jasminy Alagič tak doslova bažia po každej novej informácii. Doposiaľ sa už síce objavilo niekoľko správ o tom, kde by mohol párik najkrajšie dni stráviť, no teraz konečne prehovorila samotná Jasmina a Rytmus, ktorí na rovinu prezradili, kde si povedia áno.

Prednedávnom prominentná dvojica strávila niekoľko dní v susedných Čechách v luxusnom hoteli s názvom Chateau Herálec, kde natáčala svadobné zábery pre Jasmininu domovskú televíziu FashionTV Czech&Slovak. Aj preto sa mnohí nazdávali, že by svadobné zvony snúbencov mohli zaznieť práve tu. Ako sa ale ukázalo, kroky krásnej moderátorky a populárneho rapera budú v ich veľký deň viesť úplne niekde inde.

,,Kdekoľvek sa v poslednej dobe pohnem, dostávam tú istú otázku. Kde budete mať svadbu?,” začala svoj príhovor ohľadom svadby Jasmina Alagič, ku ktorej sa už dostali rôzne fámy o tom, kde sa s Patrikom zoberú, pričom doposiaľ to vraj ani oni sami nevedeli. Otázky a klebety tak očarujúcu tehuľku a jej budúceho manžela podnietili k tomu, aby fanúšikom vyzradili, kde ich veľká životná udalosť prebehne.

,,Až úplná náhoda nás zaviedla na úžasné miesto, ktoré sa ešte len dokončuje a my sme z neho doslova odpadli. Ide o zámok rekonštruovaný s obrovským citom, dušou a kreativitou (toto slovo ledva píšem vysloviť by som ho nevedela). Jeho majitelia majú srdce na správnom mieste a ľudia, ktorí tam pracujú, majú také nadšenie, že sme si s Paťom povedali (skôr zakričali) TU BUDE NAŠA SVADBA,” napísala nadšená Jasmina na svoj Instagram.

O veľkú novinu sa s fanúšikmi podelil aj samotný raper. ,,Našli sme krásny neokukaný priestor, kde sľúbim vernosť a lásku mojej nastávajúcej žene a rodine,” znie láskyplný oznam na jeho profile. A hoci Rytmusova milovaná dodala, že by si svadbu chceli užiť v súkromí a len s ich najbližšími, nakoniec z oboch vyvolené miesto predsa len vypadlo. Najočakávanejšia svadba roku tak prebehne v nádherných priestoroch pezinského zámku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Rytmus Jasmina Alagic

 

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic, rytmusking, simakzamokpezinok