Slovenské osobnosti si v sobotu večer užili slávnostné odovzdávanie ocenení v ankete Osobnosť televíznej obrazovky. Okrem nominovaných či víťazov sa však vyfintili i dámy, ktoré boli pozvané ako hostia v hľadisku. Medzi inými zažiarila populárna slovenská herečka – tú však mali problém spočiatku spoznať aj jej dobrí známi.

Úspešné ženy z nášho šoubiznisu nenechali nič na náhodu. Vidieť sme tak mohli doslova promenádu krásnych dám, pričom niektoré zvolili osvedčenú klasiku, zatiaľ čo druhá skupinka stavila na divokejšie outfity.

oto
Speváčky zľava Dominika Mirgová, Mária Čírová a Emma Drobná

Na galavečere svojským štýlom zažiarila aj hviezda jojkárskeho Paneláku Zuzana Haasová, ktorú údajne na prvý pohľad niekoľko jej známych v publiku ani nespoznalo. Usmievavá plavovláska si totiž na výnimočnú udalosť zvolila kožené obtiahnuté šaty a lakované lodičky, ktorých vášnivý červený odtieň sa rozhodne prehliadnuť nedal.

Zuzka však s imidžom zaexperimentovala trošku viac, keď uhladené blond vlasy vymenila za hustú kučeravú hrivu v štýle Pomády z 80-tych rokov. V kombinácii so zvodnou róbou a výrazným líčením sa tak herečka stala parádnym spestrením celého večera. Táto premena, ktorú samotná Haasová na svojom profile okomentovala vtipným popiskom “Tvoja tvár znie povedome”, blondínke rozhodne vyšla!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

haasova

Zdroj: Instagram/Zuzana.haasova | Foto: Instagram/Zuzana.haasova, musicstage2018, YouTube