56-ročnej Natalie bol nadelený neľahký osud, keď musela viac ako dvadsať rokov celkom sama vychovávať tri deti. Okrem extrémnej záťaže v domácnosti jej na pohode nepridávalo ani náročné povolanie, keďže blondínka sa dlhodobo živí ako požiarnička. V rámci populárneho zahraničného programu si ju ale vzali do rúk skúsení odborníci a tým sa zo slobodnej matky podarilo vykúzliť celkom inú ženu!

Americká relácia Rachael Ray show žne vo svojich končinách obrovské úspechy. V nedávnej februárovej epizóde sa diváci stali svedkami dychberúcej premeny, akú sympatická päťdesiatnička už potrebovala ako soľ.

Natalie je matkou troch detí, ktorých starostlivosti zasvätila polovicu života. V dôsledku toho jej priveľa času na seba neostávalo, a tak sa stalo, že sa na ulici najčastejšie vyskytovala vo vyťahaných mikinách, nenalíčená a s neupravenými vlasmi. Jej ratolesti považovali tento výzor za bežnú súčasť ich najbližšej osoby a ani vo sne by im nenapadlo, že v milej hasičke sa skrýva omnoho viac.

Plavovláska sa zúčastnila výnimočného experimentu, kedy jej profesionáli nielenže upravili celkovú vizáž a štýl obliekania, ale tiež poradili, ako sa o seba starať i do budúcna. Keď sa v štúdiu zjavila zvodná dáma v odvážnych šatách, jej dcéra i moderátorka sa okamžite rozplakali od dojatia.

Dievča neustále opakovalo, aká je mamina krásna, čo bola skutočne trefa do čierneho. Z Natalie totiž po dlhých rokoch strávených len v domácnosti či práci znovu sršal prirodzený šarm a dávno stratená energia. Veď sa presvedčte na vlastné oči…

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: YouTube