Svadba storočia s Božankou Verešovou, každodenné urážanie slovenských celebrít na čele s raperom Rytmusom a jeho manželkou Jasminou či ambície stať sa prezidentom Slovenska. Aj to boli „kauzy“, ktoré v súvislosti s Martinom Jakubcom rezonovali v médiách v rokoch 2018 a 2019. A keďže posledné obdobie bolo o známom spevákovi akosi ticho, v týchto dňoch sa to snaží milovník šlágrov napraviť.

Martin Jakubec s výsledkami posledných parlamentných volieb rozhodne spokojný nie je. Svoju nevraživosť voči novému slovenskému premiérovi a jeho vláde si tak nehodlá nechávať iba pre seba. Veď keď bol schopný hrubo dourážať také osobnosti, ako sú raperi Rytmus a Kali, či moderátori Adela Vinczeová a Sajfa, prečo by nevolil rovnakú cestu aj pri Igorovi Matovičovi a jeho koaličných partneroch…

,,Milí priatelia. Zamýšľa sa niekto nad tým, kto prevzal moc v štáte? Zákerný, falošný, psychopat z Trnavy, trtko a díler drog, jedným slovom mafián, ktorý s rodinou nemá nič spoločné, kaderník gay, bábkoherečka, pseudo analytik na obranu, eštebák a udavač a na všetko dozerá dýchavičná afektovaná Matka Tereza. Slováci, hanbite sa,“ odkázal národu Jakubec, ktorý sa taktiež snaží angažovať v politike. Následne sa vyjadril, že by bol rád, ak by mal moc v rukách niekto úplne iný.

Igor Matovic plat

,,Verím, že ĽS Kotlebovci a pán Pellegrini s novou stranou prevezmú onedlho moc v krajine. Rád im s hrdosťou pomôžem. Nič iné nám neostáva. Pretože diletantizmus, hlúposť, debilita nemôžu už viac kvitnúť. Slovensko, otvor oči, eufória Matovič pominula. Teraz už len potopa a hanba v zahraničí. Slovensko ovládla najhoršia vládnuca garnitúra od čias zlatého Gustáva Husáka…,“ zamyslel sa pred pár dňami kontroverzný hudobník. ,,Slovensko, hanbi sa za túto vládu. Kotlebovci, Smeráci a Jakubcovci ideme do toho, strana sa zakladá…,“ znejú ďalšie jeho šokujúce slová.

Nakoľko je Martin Jakubec samé prekvapenie, krátko nato, na Deň bláznov, zverejnil čudesné video, o ktorom však tvrdí, že nie je žiadnym vtipom. ,,Z vôle Božej som sa rozhodol šíriť túto modlitbu a posolstvo medzi všetkých ľudí v krajine. Ktorí by sa mali ponoriť do mojej úvahy a slov v tichej modlitbe za nás všetkých. Boh a nebesá nás ochraňujú, preto sa im prihovárajme. Zdieľaním tohto videa, vyslovením Amen, šírite nádej v uzdravenie a ochranu národa nášho,“ 36-ročný podnikateľ napísal ku svojmu záznamu, v ktorom sa s vážnou tvárou prihovára k Bohu a prosí ho o pomoc pre celý svet, bojujúci so smrteľným koronavírusom. Pozrieť si ho môžete nižšie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook/Martin Jakubec