Okrem luxusných hotelov na slnečných plážach exotických krajín si Zuzana Plačková rada skočí oddýchnuť aj na rekreačné miesta na Slovensku. Posledne navštívila Nízke Tatry, kde sa rozhodla užiť si malebný výhľad na hory zo známeho vrchu Chopok. Oku bystrých fanúšikov ale neunikla jej obuv. Pozrite sa, v čom sa instagramová kráľovná rozhodla absolvovať výlet!

Zuzana Plačková si užíva čerstvý vzduch v Nízkych Tatrách, kde pri tejto príležitosti navštívila aj Chopok. Samozrejme, že sa o svoj výlet podelila i s fanúšikmi, pričom jednej z nich neunikla drahá obuv, ktorú mala silikónová kráska na nohách. ,,V balenciagach na túru, mňa odj***,“ napísala do komentára neznáma s vyrehotanými smajlíkmi. Tenisky bratislavskej podnikateľky sa totiž pohybujú v stovkách eur.

Plačková s tigrom

,,To nebola túra, ale prechádzka lanovkou,“ uviedla veci na pravú mieru hviezda Hotelu Paradise, avšak priznávajúc, že naspäť sa s kamarátom Denisom rozhodli ísť „po svojich“. A to dalo jej teniskám poriadne zabrať. ,,No ale cestou dole som šla pešo a skoro som podrážky nechala na kopci,“ posťažovala si módna ikona, ktorá luxusné boty ukázala i turistom v horách.

,,Ach tak, ja som nevedela, že sa tam dá ísť aj lanovkou. Ale tá lavička tam drahšie tenisky nikdy nespatrila podľa mňa,“ na záver s humorom podotkla neznáma.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/queen.plackova, streamable.com | Foto: Instagram/queen.plackova