,,Do frasa, čo to je???” Pýtajú sa všetci fanúšikovia originálneho vydania nezabudnuteľného filmu ,,Hriešny tanec”. Kým nízkorozpočtovú tanečnú snímku, v ktorej sa preslávila Jennifer Grey a Patrick Swayze, milujú celé generácie žien, remake natočený v uplynulých mesiacoch si vyslúžil nekonečnú vlnu kritiky!

Dobrý zámer, hrozný záver? Nevedno, čo prinútilo Hollywood k novému spracovaniu kultovej snímky Hriešny tanec, no romantický film, ktorý sa stal srdcovkou miliónov žien po celom svete, sa dočkal svojho remaku. V novej verzii tanečného hitu sa ako Baby objavila 21-ročná herečka Abigail Breslin a legendárneho Johnnyho si zahral Colt Prattes.

Film, ktorý mal premiéru 24.5.2017 na televíznej stanici ABC, sa dočkal množstva hanlivých komentárov, ktoré poukazujú najmä na ,,slabé” tanečné výkony hercov, neporovnateľnosť hlavných postáv i hudobnú produkciu celého príbehu. Napriek skutočnosti, že v remaku sa objavili aj hviezdy ako Nicole Scherzinger, Bruce Greenwood, Debra Messing, Sarah Hyland či Tony Roberts, diváci boli voči snímke absolútne nekompromisní.

Trailer na remake filmu Hriešny tanec

Finále filmu 2017

Originál

Do You Love Me 2017

Originál

Video: YouTube | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)