Facebook sa neustále snaží prekvapiť svojich fanúšikov niečim novým. Nedávno pribudli k reakcií na príspevky “Páči sa mi to” aj nové zaujímavejšie možnosti, ktoré presnejšie vyjadria naše pocity. Dnes môžeme fotky či odkazy priateľov označiť emotikonmi „Super“, „Haha“, „Žasnem“, „Je mi to ľúto“ a „Štve ma to“. To však ani zďaleka nie je všetko!

K reakciám totiž pribudla nová s názvom “Hrdosť”. Jedná sa o dúhu, ktorá podporuje LGBT komunitu, čiže združenie lesbických, gay, bisexuálnych a transrodových ľudí. Ikonka vyzerá ako dúha a aktivovať si ju môžte aj vy. Stačí vám k tomu jeden malý krok.

Pokiaľ vám ikonu nezobrazuje, musíte dať like na facebookovu stránku “LGBT”. Keď dáte na stránku “Páči sa mi to”, odomkne sa vám aj táto ikona, ktorá je dostupná do konca júna. LGBT komunita sa snaží o to, aby sa ľudia s týmto životným štýlom dokázali čo najlepšie začleniť do spoločnosti. Pre gayov a lesbičky je to aj v dnešnej dobe veľmi ťažké a spoločnosť ešte nie je úplne nastavená tak, aby ich komunitu akceptovala. Dúfajú, že takýmto spôsobom vyvolajú viac pozitívnych reakcií.

Foto: Facebook, Flickr, Pixabay

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Dox
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojou najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.