Vývojári Facebooku rozhodne neotáľajú a nápady, ako ,,vylepšiť” sociálnu sieť chŕlia jeden za druhým. Touto novinkou však opäť trafili vedľa, táto neatraktívna zmena totiž ľudí viac nahnevá ako poteší. 

Nedávno sa Facebook rozhodol ponúknuť užívateľom neoficiálnu verziu facebookovej zoznamky, ktorá si ešte pred finálnym spustením vyslúžila viac kritiky ako pochvaly. Tentokrát prišli vývojári s novým nápadom, ktorý sa týka videí, ktoré nájdeme na našej facebookovej nástenke. Pri rolovaní Facebooku  sa nám zobrazujú rôzne videá, ktoré sa automaticky prehrajú. Teraz však budete musieť byť opatrní, pretože video začne automaticky bežať spolu so zvukom.

Táto novinka predstavuje veľmi veľký problém najmä pre tých, ktorý budú na sociálnej sieti v spoločnosti. Pokiaľ zabudnete zvoliť tichý režim, video vám pobeží aj so zvukom nech ste kdekoľvek. Tím ľudí, ktorý stojí za týmto nápadom sa obraňuje skutočnosťou, že táto novinka má používateľom pomôcť a uľahčiť im pozeranie videí, ktoré sú čím ďalej tým obľúbenejšie. Avšak, predstavte si, že vám v miestnosti plnej cudzích ľudí začne z ničoho nič hrať neznáme video.

Foto: Pixabay

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dominika S.
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojom najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.