Na siedme kolo Let’s Dance zavítali aj spevák David Key s kamarátkou Miroslavou Fabušovou. Kráska, ktorá nedávno účinkovala v šou Bez servítky, však už tanečné páry z obecenstva nepozorovala. Ešte pred začatím priameho prenosu ju z Incheby vyviedla SBS-ka. Čo bolo dôvodom?

Na základe príspevkov na sociálnych sieťach by sa mohlo zdať, že sa na Let’s Dance zabávali aj David Key s Miroslavou Fabušovou. Ako sa ale po odvysielaní ukázalo, spevák napokon súťažiacich povzbudzoval sám.

Portál Topky.sk informoval, že bývalá finalistka Miss mala na akciu doraziť ako veľká voda a spôsobovať okolo seba taký rozruch, až ju z Incheby musela vyviesť ochranka. Okrem toho vraj na šou nebola ani pozvaná. „Už keď prišla, bolo zjavné, že má nejakú hladinku. Neustále sa pretŕčala pred fotostenou a jej pózy miestami pôsobili, no… Trochu cez čiaru. Neskôr v podrepe dokonca rozkračovala nohy a tvárila sa… Akoby som to… Ako z tretej cenovej,” citujú Topky svoj zdroj.

Ako sme sa doozvedeli od Mirky, z Let’s Dance ju SBS-ka naozaj odviedla, avšak na prenos pozvaná bola. ,,Veľmi rada sa k tejto veci postavím, pretože ja som tam bola pozvaná na základe toho, že Davidko dostal pozvánku od Gonzáleza (člen poroty – pozn. redakcie) a tým pádom plus jedna alebo možno aj plus dva,“ uviedla Fabušová, ktorá sa vyjadrila i na margo svojho správania.

,,Kto tam mal aké primerané chovanie? Prečo sa zase ľudia sústreďujú na mňa? Ja som nič nikomu zlé neurobila. Ja som sa pekne obliekla, všetko… Nakoniec fotili sme sa pri stenách, všetko bolo fajn, všetko bolo super a potom ma zdrapí za ruku SBSka? A keď mu chcem odokryť tvár, tak ma úplne vyvrhne násilím von? Čo už je trošku napadnutie, lebo dá sa to urobiť elegantnejšie,“ prezradila nám známa vizážistka.

,,Ale ja som zostala stáť vonku v šatách… Kým som počkala na taxík nejakých 20 minút, tak som, samozrejme, chytila zápal močáku, lebo však bola zima, a tam to nikoho nezaujímalo,“ pokračovala znechutená Mirka, ktorej je ľúto, ako večer dopadol. ,,Vidieť Adelku, Koleníka… bol to môj sen a keby som nebola pozvaná, tak sa tam asi netrepem z Nitry, nie?“ ukončila kráska, ktorá odmeranému gestu ochranky nepochopila.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Topky.sk, Slovakwoman.sk | Foto: Instagram/mirkafabus, davidkeyofficial