V druhej polovici októbra médiami otriasla správa o autohavárii šéfa parlamentu Borisa Kollára, ktorá sa kvôli modelke Miroslave Fabušovej stala škandalóznou. Finalistka Miss Universe 2001 len prednedávnom priznala veľmi intímnu záležitosť – teraz o nej prezradila viac! 

,,Mirka, je pravda, že ste čakali bábätko, a bohužiaľ, ste potratili?” Miroslava Fabušová pred pár dňami dostala otázku od fanúšika. ,,Áno, je,” modelka vtedy odpovedala veľmi stručne, vďaka čomu nechala priestor rôznym konšpiráciám, ktoré sa vo veľkej väčšine točili okolo multiotecka Borisa Kollára.

Miroslava Fabušová

Kráska z vládnej limuzíny lídra strany SME RODINA chce konečne celú vec pred médiami uzavrieť, a tak českému portálu Expres.cz odpovedala na otázku, či nebohé dieťa, ktoré nosila v minulosti pod srdcom, bolo Kollárove. ,,O dieťa som prišla už pred časom a nie sú to milé spomienky. Nerada by som to rozoberala, ale otcom nebol pán Kollár,” uviedla Mirka.

24. októbra Boris Kollár havaroval s vládnou limuzínou, kedy ho zachránili ochrankár a vodič. A hoci bol život šéfa parlamentu v ohrození, zistenie, že sa v aute nachádzala aj Miroslava Fabušová, spôsobilo v médiách ošiaľ. Modelka sa k celej veci z JIS-ky vyjadrila na sociálnych sieťach a aktuálne ju trápia trvalé následky.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: expres.cz, Instagram/mirkafabus | Foto: Instagram/mirkafabus/kollarboris