Šoubiznis Fabušová má po opileckej jazde za sebou súd. TOTO je ospravedlnenie!

Fabušová má po opileckej jazde za sebou súd. TOTO je ospravedlnenie!

Miroslavu Fabušovú pred pár dňami zastavili policajti v obci Rovinka, kde jej v krvi namerali 1,33 promile alkoholu. Bývalá misska, ktorá seká jeden škandál za druhým, sa tak ocitla v cele predbežného zadržania. Dnes má už za sebou súd a dokonca sa stihla aj ospravedlniť na sociálnych sieťach. 

Podľa informácií portálu Topky.sk známa predsedu parlamentu Borisa Kollára dostala trest za jazdu pod vplyvom alkoholu 1,5-ročnú podmienku, plus na 18 mesiacov prišla o vodičský preukaz. Miroslava sa za svoj čin cíti zodpovedná a s rozhodnutím súdu súhlasí. O celej veci prehovorila aj na svojich sociálnych sieťach.

,,Všetko sa na dobre obráti a bude dobre… Veľmi ma mrzí situácia, ktorá vznikla a ľutujem, ak som niekoho pohoršila, ale vďaka Bohu a nejakej vyššej sile som nikomu neublížila, asi stáli pri mne anjeli strážni, ktorí sú už od októbra asi unavení,” vodička naráža na udalosti posledných mesiacov, ktoré započali haváriou vládnej limuzíny lídra strany Sme rodina.

,,Veľmi ma mrzí, že situácia vznikla z alkoholu, ktorý bol zostatkový. Dali sme si s kamoškou v sobotu vínko.” tvrdí škandalózna modelka, hoci jej vozidlo policajti zastavili až v nedeľu o 16:25 popoludní.

,,A bol to koniec negatívnych situácií – od nedele sme plánovali detox a zdravý životný štýl. Stalo sa, mrzí ma to a bola to dúfam skutočne posledná bodka za chybami, ktoré som spravila alebo sa udiali negatívne veci v mojom živote, aj tie, ktoré som nespôsobila ja sama. Posledný výkričník.”

,,Svoju energiu som sa rozhodla venovať chorým a budem na sebe pracovať, aby som mohla pomáhať druhým,” dušuje sa Mirka. ,,Tak mi prepáčte alebo aspoň skúste pochopiť, lebo každý z nás sa môže ocitnúť v podobnej situácii a určite hrdá na seba nie som. Všetkým posielam pozitívnu energiu. Buďte silní, nedajte sa zlomiť životom,” dodala na záver brunetka, ktorá chce spraviť za svojimi zlými rozhodnutiami definitívne bodku.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk, Instagram/mirkafabus | Foto: Instagram/mirkafabus