Minulý týždeň ostali Slováci neskutočne zhrození zo zahájenia mimoriadneho pátrania po dvoch maloletých deťoch moderátorky Very Wisterovej. Bratia Theo a Harlow boli počas návštevy nákupného centra odobratí bez vedomia matky, pričom najväčšie podozrenie padalo na ich otca izraelského pôvodu. Čo však nik nečakal, bol fakt, že Jeremy Hulsh sa so synmi vôbec nebude skrývať – najnovšie tvrdenia pôsobia naozaj desivo!

Manželstvo Very Wisterovej a Izraelčana Jeremyho Hulsha malo len šesťročné trvanie a po jeho krachu nastúpil vyhrotený boj o deti. Keďže červenovláska sa so synmi presťahovala do rodnej zeme, kde jej súd odklepol starostlivosť, ich otec celú situáciu nedokázal uniesť. Napokon sa odhodlal k radikálnemu kroku a bratov si náhle odviedol do Ameriky.

Vera Wisterová deti

Tí, čo boli presvedčení o tom, že súrodenci v nedobrovoľnej prítomnosti otca veľmi trpia, ostanú asi v poriadnom šoku z fotografie, ktorú uverejnil samotný rodičovský „únosca“. Snímka bola súčasťou zarážajúceho príspevku uverejneného na Facebooku od žurnalistu Malinu Savala, ktorý sa rozhodol svetu sprostredkovať rázne slová od neznámeho, avšak podľa neho absolútne dôveryhodného zdroja. Ten mal celú situáciu v rodine známej moderátorky dlhodobo sledovať na vlastné oči a teraz sa rozhodol prehovoriť.

Tvrdý útok na Veru Wisterovú

,,Jeremy a jeho deti sú v bezpečí po tom, ako tri roky márne utekali pred otrasným zneužívaním ľudských práv, korupciou a zajatím v Slovenskej republike, ktoré nasledovali po hroznom únose a zneužívaní zo strany ich matky, Very Wisterovej. Napriek tomu, že podnikla nepredstaviteľné kroky, aby Harlowa a Thea odcudzila od ich otca a rodiny nezákonným spôsobom, v úsilí vymazať ich existenciu a zakryť jej hrozivé kriminálne činy, napokon aj tak zlyhala,“ znejú úvodné slová z údajne blízkeho zdroja ich domácnosti.

,,Po celom svete je sloboda rodiny a radosť z podieľania sa na výchove detí právom, aké prináleží všetkým rodičom, a nielen exkluzívnym právom pre ľudí s dobrými konexiami, ktorí klamú a sú skorumpovaní. Podobne aj jej drahá PR, ktorej sa aktuálne venuje, aby samú seba vykreslila ako trúchliacu obeť s cieľom všetko prispôsobiť jej vymyslenému a falošnému príbehu, nikdy nezmení vážnosť skutočne zlých skutkov, ktoré spáchala proti týmto chlapcom. Vera dlhé roky beztrestne praktikovala systém „plať, aby si sa mohol hrať“, ale to už skončilo a celá pravda bude už čoskoro uverejnená,“ končí sa odkaz vyjadrujúci, že otec vraj synov konečne oslobodil od neprávosti v neželanej krajine.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Jeremy Hulsh deti
Prvá spoločná fotka Jeremyho so synmi po odchode zo Slovenska

Celá správa v originálnom znení

Zdroj: Facebook/Malina Saval | Foto: Facebook/Malina Saval, Instagram/Verawister