Nejednému fanúšikovi na pohľad harmonického párika Lucie Vondráčkovej a Tomáša Plekanca minulý rok padla sánka, keď manželia ohlásili nečakaný koniec. Bývalí partneri sa rozišli vo veľmi zlej atmosfére, keďže krátko po odlúčení nastali ťahanice o maloleté deti a následná hokejistova radosť z nového vzťahu – ten by sa mal údajne už čoskoro posunúť na omnoho vyšší level!

Česká spevácka hviezda niesla krach manželstva veľmi ťažko. Luciu bolo údajne neraz možné vidieť so slzami v očiach, pričom neskôr prešla aj do otvoreného útoku, kedy sa Plekancovi pokúšala uškodiť prostredníctvom dvoch spoločných synov.

Vondrackova
Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec vo svadobný deň

Profesionálny hokejista sa ale položiť nenechal a popri riešení nepríjemných súdnych sporov sa naplno venoval novej láske tenistke Lucii Šafářovej. A hoci je kariéra svetoznámej športovkyne parádne rozbehnutá, už v tomto čase ju má vraj z kurtov odstaviť obrovská životná zmena.

Podľa informácií českého denníka Blesk sa má totiž plavovláska nachádzať v požehnanom stave, o čo sa nepričinil nikto iný ako bývalý partner Lucie Vondráčkovej. Plekanec sa tak údajne už o pár mesiacov stane trojnásobným otcom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Safarova

Zdroj: Blesk.cz | Foto: Instagram/lucie.safarova, Facebook/Lucie Vondráčková Official