Po piatkovom dueli odštartovala vo farmárskom sídle bujará oslava, kedy alkohol tiekol potokom. A ak sa aj poniektorí účinkujúci doteraz držali, opojenie z omamných nápojov v nich odbúralo všetky zábrany. O prvé posteľové radovánky sa postarali hneď dva páriky, tým neprekážala ani prítomnosť kolegov priamo v miestnosti!

Absolútna katastrofa! Presne toto si hovorili súťažiaci v hre o rozprávkových 75-tisíc eur, kde sa úplne zabudlo na robotu či na dobré mravy. Noc po dueli priniesla pikantné okorenenie v podobe nahoty, intímností a hromadných orgií v plnej spálni!

Svoje prednosti odhalili pred celým národom Nikol Fridrichová s Heňom Kuľkom, v tesnom závese za nimi nezaostávali ani Rebeka Hlavatá s Erikom Zahorjanom. Ostatní sa len pohoršene prizerali na to, ako sa náruživci po sebe váľajú pod perinou, pričom vôbec nebrali ohľad na to, že si práve zaisťujú neblahú povesť zrejme do konca pobytu.

,,Sodoma, Homora!“ zhodnotil celé dianie Vlado Nikolajev, ktorého názor pri pohľade na rozvášnené dvojice určite zdieľalo viacero ďalších statkárov. Mešťanka Nikola sa po vytriezvení zaujímala o to, či si aj niekto ďalší vyrobil takú hanbu ako ona… Nuž, ktovie, ako sa k celej veci postaví, keď si plne uvedomí, čo všetko vlastne národu spolu so svojím parťákom predviedla – viac uvidíte v najbližšej epizóde šou Farma 12.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Markiza.sk