Christina Burton z Anglicka na estetický zákrok už do konca života nezabudne. Po tom, ako sa nechala nahovoriť na lacné zväčšenie pier, nečakane bojovala o holý život. To, ako vyzerala, by sa jej nezdalo ani v najhoršom sne!

29-ročná plavovláska už dlhšiu dobu túžila po úprave zovňajšku, napokon sa odhodlala na podozrivo lacnú procedúru v hodnote 75 dolárov, kedy jej bola do úst implantovaná výplň pre zväčšenie objemu. Potešenie z výsledku ale netrvalo dlho, nakoľko sympatická mamina z Británie začala trpieť bolesťou, aká sa nedá ani opísať.

Christina Burton

Hoci na prvý pohľad vyzeralo byť všetko v úplnom poriadku, niekoľko minút po zákroku začali Christinine pery rásť do obludných rozmerov. „Vyzerala som, akoby som mala párky na tvári, bola som ako nepodarená kačica. Moje pery boli stále väčšie a väčšie, a veľmi ma boleli. Myslela som si, že mi každú chvíľu explodujú,” blondínka spomína na chvíle plné hrôzy.

Túžba po kráse ju takmer stála život

Ústa jej neskôr opuchli natoľko, že sa dotýkali spodnej časti nosa, čo jej do značnej miery sťažovalo dýchanie. Krátko nato angličanka dokonca pociťovala problémy s prehĺtaním, a to bol najvyšší čas privolať si záchranku. V nemocnici bol zúfalej žene podaný adrenalín, steroidy a silné antibiotiká.

Utrpenie v tomto prípade našťastie netrvalo dlho a Christina sa po pár dňoch znovu dostávala späť do formy. Otrasnú skúsenosť bude mať ale v pamäti uloženú zrejme navždy a zo strachu sa už estetickým klinikám radšej vyhýba.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Christina Burton

Zdroj: The Sun | Foto: Twitter.com, Facebook/Christina Burton