Najnovšia Zámena manželiek z dielne českých susedov sa niesla v znamení dezinfekcie, poriadkumilovnosti a neštandardných rodičovských priorít, ktorými šokoval mladý párik s 11-mesačným dieťaťom. 

Vendula, ktorú Markéta nahradila v ďalekom Nórsku, si okamžite po príchode do cudzej domácnosti všimla, že je v nej ukážková čistota. Svetlý nábytok a steny dopĺňalo v miestnostiach len minimum dizajnových doplnkov.

Hoci je 28-ročná blondína na materskej dovolenke, domáce práce v kuchyni zastávala jej polovička. Od nového “partnera” sa tak za svoje kulinárske schopnosti dočkala menšej kritiky, po čom prišiel plač. Oficiiálny manžel Tomáš dokonca počas natáčania spomenul, že pokiaľ je možnosť, prebaľuje aj ich spoločné syna. Markétke sa totiž neporiadok a špina hnusia natoľko, že sa tejto bežnej mamičkovskej činnosti snaží vyhýbať.

Tomáš síce v priebehu relácie Vendule vysvetľoval, že je u nich prvoradý syn, no milovník poriadku naňho v závere počas menovania priorít zabudol. 

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<

,,U mňa je to asi takto. Na prvom mieste je dezinfekcia, na druhom je moja manželka, potom dlho nič a potom ostatok sveta,” povedal medzi ôsmimi očami blonďavý administrátor, ktorý sa snažil manželský pár žijúci v Nórsku aj poučiť do života.

,,Máte strašne veľa zbytočných vecí. Napríklad foťák. Máte obidvaja super skvelé telefóny, neviem, prečo by ste mali mať ešte aj zrkadlovku,” prehlásil Tomáš, ktorého slová si dvojica k srdcu nevzala.

 

Foto/Zdroj: TV Markíza, streamable.com