Jedenásty týždeň v reality show Farma priniesol mimoriadne vyhrotené situácie. Prekvapením sa stalo neplánované rozdelenie sídla na mužské osadenstvo z východu a ženské osadenstvo zo západu, čo do hry privialo celkom nový vietor. Drvivá väčšina mužov sa totiž zhodla na tom, že sa čo najskôr potrebujú zbaviť neželaného Radovana Dulina – ten už začal na vlastnej koži pociťovať nevraživosť súperov, na čo ostro reaguje.

Aktuálny farmár týždňa Robiňo spoločne s Rasťom, Gabom a Vladom zahájili sprisahanecký pakt proti obávanému rivalovi Radovi. Štyria bojovníci uzavreli dohodu, že sa parťákovi modelky Kristi Dali pokúsia pobyt na statku poriadne okoreniť. Viac o tajnom stretnutí farmárov si môžete prečítať —TU—

Farma

Okrem toho, že do záletného východniara rýpu pre každú maličkosť, vytáčajú ho aj neochotou plniť si rôzne povinnosti. Kameňom úrazu sa stala provokácia zo strany Rasťa Mojseja, kedy zranený farmár odmietol preniesť sušiak na prádlo. V tej chvíli sa už Radovan neudržal a v kuchyni došlo k silnému emočnému výbuchu.

Rasťo bol obvinený z klamstva

Farmársky Casanova je presvedčený o tom, že jeho súper bolesti len predstiera, nakoľko týždeň od bitky s Matejom Jurkovičom dokonca zložil nákrčník. Z Radových úst chrlila jedna tvrdá nadávka za druhou, pričom nechýbali ani odvážne vyhrážky.

,,Ak zajtra do pi*i bude hrať futbal, tak takú dostane loptou do hlavy,” dušoval sa Dulin, ktorého musela krotiť vypracovaná fotomodelka. Pri pohľade na rozohneného sluhu sa môžeme len modliť, aby čoskoro nedošlo k ďalšiemu fyzickému napadnutiu, kedy by to zase raz mohol schytať ten istý súťažiaci.

Celú Farmu Extra nájdete —TU— (Rado Dulin od 8:30 minúty)

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Markiza.sk, YouTube