Wáááu! Tak tomu hovoríme skutočná premena. Mladá adeptka na víťazku tohtoročnej Česko-Slovenskej SuperStar patrí už od začiatku súťaže k najvýraznejším účastníkom, akí kedy v tejto obľúbenej talentovej šou vôbec boli. A to teraz nemyslíme len jej spevácky prejav, ale aj celkový zjav, ktorým šokovala porotcov už na castingu. 

Juliána sa vďaka svojmu extravagantnému výzoru zapísala do pamäte mnohých televíznych divákov a jej excentrické vystupovanie tiež nepatrí zrovna k úplne bežným, čo potvrdili aj samotní porotcovia. Tí dokonca sprvu nevedeli, či si z nich začínajúca speváčka iba neuťahuje. Že to myslí však skutočne vážne, potvrdila aj počas svojho druhého vystúpenia, ktorým opäť zaujala a postúpila ďalej.

Najnovšie však pred obávaných porotcov predstúpila úplne nová Juliána, ktorá sa tentokrát rozhodla pre radikálnu zmenu imidžu. Doteraz boli pre ňu charakteristické strapaté vytupírované ryšavé vlasy, ktoré si však svojská súťažiaca vyžehlila, čím spôsobila poriadny rozruch. “Čo sa stalo?” opýtal sa prekvapený Habera, ktorému sa zmena očividne páčila. Či však došlo k zásadným zmenám aj v speváčkinom prejave, sa môžete presvedčiť už túto nedeľu večer.

Juliána vyrazila všetkým porotcom doslova dych

Juliána zo SuperStar zmenila imidž

Reakciu porotcov na speváčkinu premenu si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj/Foto: blesk.cz/TV Nova

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Belleville
Som obyčajný chalan s nabrúseným jazykom, ktorého najväčším plusom je úprimnosť. Nie každý ju však znesie... O to viac ma baví riešiť veci tu a teraz. Nikdy sa nevzdávam a verím, že svetu bude raz vládnuť práve úprimnosť. „Neúspech je len šanca začať znova, tentokrát o niečo rozumnejšie.“ (H. Ford