Každá séria reality šou Farma má svojho fešáka, ktorý na seba od prvých dní púta obrovskú pozornosť. Extravagantný mešťan Henrik Szabo sa hneď od príchodu do usadlosti zaradil medzi najvýraznejších hráčov, pričom z bežných štandardov vybočuje aj povolaním striptéra. A že mu nahota problémy nerobí, dokázal počas hygieny na priamom slniečku, kde sa neštítil zhodiť všetky kúsky odevu.

Slovenský Aquaman sa môže popýšiť proporciami, na aké sa chytí nejedno ženské očko. Vypracované svalstvo predviedol počas kúpania v jazierku, odkiaľ si to namieril do kúpelne len v uteráku.

henrik szabo

Ešte pred zahalením sa do osušky však Bratislavčan stihol rovno na kameru vystrčiť pevný vymakaný zadoček a taktiež prirodzenie, čo neuniklo pozornosti niektorých farmárok, ktoré v pozadí božský výjav hlasito preberali.

Výrazný zástupca mestskej časti je na zvedavé pohľady očividne zvyknutý, keďže sa po farme promenádoval celkom nahý s absolútnym kľudom. Ženské publikum si tak na telesnej schránke vyšportovaného striptéra mohlo konečne po prvýkrát poriadne zgustnúť.

Celé VIDEO s nahým Henrikom si pozriete —TU—

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/Farma.markiza, Markiza.sk