Tak toto sa každému nepodarí! V dnešnej dobe nie je ničím výnimočným, keď si rodičia detí po čase prestávajú rozumieť, čo následne riešia odlúčením. To bol tiež prípad mladého anglického páru – trojnásobní rodičia sa pretrvávajúcu krízu rozhodli ukončiť rozchodom. No ako sa hovorí – človek mieni, pán Boh mení… A tak im osud zamiešal karty spôsobom, aký ani vo sne nečakali!

Charliann Broadhurst a Ryan Hill z Northamptonu tvorili pár už od puberty. Počas 15-ročného vzťahu priviedli na svet tri ratolesti, no potom ich harmonickú idylku začali narúšať vážne partnerské problémy.

Zúfalí rodičia nevideli iné východisko ako rozchod, a preto strávili v odlúčení celý jeden rok. Otec afroamerického pôvodu sa však o dcérky zaujímať neprestal a rodinku pravidelne navštevoval. 28-ročná žena sa napokon rozhodla dať tomu ešte poslednú šancu, na základe čoho dvojica dvanásť mesiacov po rozchode strávila jedinú spoločnú noc.

Práve táto udalosť sa hrdličkám stala osudnou, keďže sa im na “prvú šupu” podarilo splodiť trojčatá. Sympatická osemčlenná rodina sa stala hitom internetu, nakoľko sa takýto husársky kúsok naozaj často nevidí. Charliann a Ryan sa k sebe nakoniec vrátili a dnes v láske vychovávajú šesť zdravých potomkov.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Dailystarpost.com | Foto: Facebook, Pixabay.com