Charizmatického Nathana diváci poznajú nielen zo šou Svadba na prvý pohľad, kde sa predstavil ako najlepší kamarát ženícha Adama. Teraz totiž čokoládový fešák hviezdi na obrazovkách Markízy ako súťažiaci projektu Love Island

Sympatický futbalista si v československej relácii plnej lásky zvolil za svoju partnerku pôvabnú Terezu, s ktorou si výborne rozumie a má k nej naozaj veľmi blízko. Zamilovaná dvojica pred kamerami nešetrí bozkami či vrúcnymi dotykmi a pre ostatných súťažicich predstavuje poriadne silnú konkurenciu.

nathan

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Svalnatý fešák sa v reálnom živote venuje cvičeniu a spolu s televíznym ženíchom Adamom i Yasminou Taty pridávajú na sociálne siete videá, ktorými motivujú fanúšikov ku každodennému pohybu a učia ich, ako si vyformovať postavu.

Exotická kráska sa však po Nathanovom boku neobjavovala len tak. ,,Jej otec a môj otec prišli spolu ako bratia, lebo v Afrike sme každý brat a sestra. Odvtedy, ako prišli, sme spolu vyrastali a naozaj ju mám ako svoju sestru,“ prezradil pre Markízu 25-ročný športovec, ktorý má so známou modelkou vynikajúci vzťah.

 

Zdroj/Foto: markiza.sk, Instagram/yasmine_taty, tvmarkizaofficial,_nathanchristian