Seriál so silným príbehom o bývalom primárovi Andrejovi Fabiánovi si okamžite získal srdcia Slovákov. Druhá šanca dala príležitosť zažiariť aj úplne novým tváram, vďaka čomu diváci spoznali exotického fešáka Victora Ibaru. Kto to vlastne je?

Gabriel Kidane je študent medicíny z Etiópie. Do Bratislavy bol vyslaný ľuďmi z rodnej dediny, aby sa mohol domov vrátiť ako fundovaný lekár, keďže najbližšiu nemocnicu majú poriadne vzdialenú.

victor ibara

Sympatického sekundára stvárňuje mladík Victor Ibara, o ktorom málokto vie, že má so svojou rolou spoločného viac než dosť. Aj rodák z Blatného pri Senci totiž študuje medicínu, pričom aktuálne sa nachádza v štvrtom ročníku. Okrem toho jeho otec pochádzajúci z Konga je internista, rovnako ako Victorova postava v Druhej šanci, a nefrológ.

Ako herec prezradil v pondelkovom Teleráne, v detstve ho tatko často brával na oddelenie, vďaka čomu je už roky zžitý s nemocničným prostredím. ,,Herectvo je krásne, je to nová skúsenosť, ale tá medicína je srdcovka. Človek nevie opustiť to, čo miluje. Bol by som rád, keby som sa popri tom mohol zabávať takýmto štýlom,“ uviedol Victor, ktorý priznal, že skĺbiť školu a prácu vie byť niekedy naozaj náročné.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

victor ibara

Zdroj: TV Markíza/Teleráno | Foto: Instagram/telerano, victor_ibara