Po mimoriadne úspešných latinskoamerických telenovelách, ako Esmeralda, Rosalinda či Divoký anjel, ktoré majú dodnes Slovákov obtočené okolo prsta, sa ich popularite vyrovnal až trhák pochádzajúci z Turecka. Šeherezáda a Onur sa tak stali miláčkmi národa, pričom najmä mužský hrdina robil so ženami doslova divy. Dnes však slávny herec vyzerá úplne inak.

V roku 2011 zavládlo na Slovensku totálne šialenstvo spôsobené novou tureckou telenovelou Tisíc a jedna noc. Do snedého Onura s prenikavým pohľadom sa zamilovalo množstvo žien, ktoré s presnosťou odsledovalo celých 180 epizód len kvôli nemu.

Od doby, ako sa ale natáčali prvé časti známej telenovely, už ubehlo 13 rokov. Na hercovi Halitovi Ergençovi sa tak za tú dobu podpísal nejaký ten zub času, a preto by ste v ňom Onura či ďalšieho obľúbeného tureckého hrdinu sultána Sulejmana hľadali len veľmi ťažko.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Manžel Bergüzar Korel, ktorá v oboch seriáloch stvrárnila jeho lásku, totiž za posledné roky nielenže ošedivel, ale i zhodil bradu. I keď na 48 rokov vyzerá stále dobre, akosi sa z neho vytratila tá príťažlivá exotická iskra, nemyslíte? :)

Foto: Instagram/berguzarhalitofficial, tarcinlikahve.com, fanpop.com