Sociálne siete sú skvelým prostriedkom spájajúcim nielen známych a kamarátov, ktorí sa v týchto dňoch nemôžu stretávať, ale aj celebrity s „bežnými” ľuďmi. Osobnosti z umeleckého sveta sa vďaka Facebooku či Instagramu stali dostupnejšími, aj keď nie vždy je to pre nich výhra. Najnovšie na to doplatila česká herečka Kateřina Brožová (52), ktorá sa chcela pochváliť fotkami z dovolenky v Španielsku.

Fotografie s nádherným výhľadom na more v pozadí už nie sú to, čo bývali. Kým kedysi sme si podobné príspevky navzájom pochvaľovali a závideli, dnes často slúžia ako spúšťač prudkej a zúrivej kritiky. Takto sa už popálila nielen Dara Rolins či Zuzana Smatanová, ale najnovšie aj exmilenka Borisa Kollára Kateřina Brožová.

Keď sa herečka pred pár dňami vrátila z niekoľkotýždňového výletu v Malage, ani netušila, čo spôsobí svojím návratom. Kameňom úrazu bola najmä všeobecne rozšírená informácia, že Brožová porušila karanténu a okamžite po návrate sa vrátila k rozbehnutému natáčaniu seriálu Modrý kód.

Že ide o klamstvo, už potvrdila nielen samotná Kateřina, ale aj televízia – produkcia seriálu totiž bola zo zrejmých dôvodov pozastavená. Herečka vraj od návratu z Malagy zostáva v domácej karanténe, ktorú sa neodváži porušiť. Bohužiaľ, nie každý jej to verí. Blondínkin Instagram tak vďaka tomu zaplavujú poriadne nechutné komentáre.

„Nadávajú mi a niektorí mi dokonca prajú smrť, alebo aby som chytila tú strašnú chorobu,” posťažovala sa Brožová na margo negatívnych príspevkov a správ, ktoré dostáva. Zloprajné a výhražné komentáre sa síce pokúšala okamžite mazať, no bolo ich omnoho viac, ako očakávala, čo zabralo množstvo času.

Aby si Kateřina aspoň trochu napravila reputáciu, pridala po niekoľkých fotkách z dovolenky aj pár príspevkov z karantény – selfie s rúškom, video, ako počúva spev vtákov na záhrade, a obrázok ruže s prosbou: „Prosím, správajme sa k sebe v tejto pohnutej dobe slušne. Neútočme.” Väčšina fanúšikov sa jej však kvôli výletu v nesprávnom čase už stihla definitívne obrátiť chrbtom.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Blesk.cz | Foto: Instagram/brozovakaterina