Bývalý redaktor televízie Markíza Rasťo Žitný (41) sa v roku 2008 zapríčinil o tragickú autonehodu, pri ktorej zahynul malý Tomáško († 5). Po incidente sa Žitný stiahol do ústrania, no momentálne nastali v jeho živote veľké zmeny.

Rasťo Žitný patril pred pár rokmi k stáliciam televízie Markíza, no jeho život zmenila jedna sekunda. Keď za volantom zapríčinil autonehodu, pri ktorej vyhasol život malého Tomáška, verejnosť sa do mladého markizáka poriadne obula a pre Žitného sa tak skončil život na výslní médií. V base si za tento skutok posedel 13 mesiacov, stratil sa z verejného života a dlho o ňom nebolo nič počuť.

Po čase sa objavila informácia, že Rasťo Žitný má zrejme podnikať v oblasti kávy a malo sa mu dariť aj s financiami. V oblasti vzťahov sa mu však stále ako nedarilo nájsť stabilnú partnerku a po jeho boku sa vystriedali viaceré ženy, medzi inými aj Lucia Hablovičová. Rasťo má však opäť dôvod na úsmev a zdá sa, že konečne našiel svoju vyvolenú. Do jeho života mala podľa informácií Nového Času vstúpiť žena, s ktorou sa chystá v najbližšej dobe oženiť. Zatiaľ nevieme, kto je záhadná neznáma, no určite sa to dozvieme už čoskoro.

 Zdroj: cas.sk | Foto: markiza.sk, Facebook

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk