Pred pár dňami médiá obletel škandál, ktorý sa udial v bratislavskej Nemocnici sv. Michala, kde je hospitalizovaný predseda parlamentu Boris Kollár. Aj napriek opatreniam, zakazujúcim návštevy v nemocniciach, sa šéfovi strany Sme rodina dostalo výnimky. Spoločnosť multiotecka sa však dostala do konfliktu so zdravotnými sestrami. Exmanželka politika Linda Rezešová o tejto veci otvorene prehovorila.

Podľa slov Borisa Kollára boli návštevy v nemocnici povolené z dôvodu, aby bol personál odbremenený o jeho starostlivosť po škaredej autonehode. Najbližší tak politikovi majú pomáhať v zotavovaní.

,,Je to jeho dlhoročná kamarátka Ingrid Lučanová, brat Lučko Goga a Barbora Richterová. My štyria sa tu striedame. Osobná hygiena sa robí večer, jeho brat ho sprchuje a pomáha mu s osobnou hygienou,” pre Nový čas exmanželka Linda Rezešová menovala ľudí, ktorí majú povolenie vstúpiť do samostatného traktu, kde sa nachádza predseda parlamentu.

Bývalá modelka taktiež priblížila, čo sa podľa jej informácií malo v nemocničnej izbe udiať, keď medzi návštevami a zdravotným personálom došlo kvôli čaju ku konfliktu. Pri lídrovi Sme rodina sa vtedy nachádzala jeho dlhoročná priateľka Ingrid Lučanová. V tej dobe ešte nedisponovali potrebným riadom a ani rýchlovarnou kanvicou, a tak o prípravu teplého nápoja požiadala sestričky.

,,Urobiť ten čaj trvalo sestričke veľmi dlho, ale Ingrid videla, že má veľa práce. No a keď ju pri­šla druhýkrát pekne poprosiť, tak jej tá sestra odvrkla, že ona tu nie je na to, aby jej ten čaj robila,” uviedla v rozhovore Rezešová.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Čas.sk | Foto: Facebook – Boris Kollár, Instagram/lindarezesova