Nie je žiadnym tajomstvom, že pre britskú vojvodkyňu Meghan Markle sobáš s princom Harrym nebola prvá skúsenosť pred oltárom. Bývalá hollywoodska hviezda bola totiž pred rokmi vydatá za režiséra Trevora Engelsona, s ktorým randila dlhé roky. Ex-manžel slávnej krásky si však už za niekdajšiu lásku taktiež našiel náhradu.

Americký filmový režisér a producent v jednej osobe sa rok po veľkolepej kráľovskej svadbe rozhodol pre vlastný obrad. Stalo sa to takmer na deň presne, ako si Meghan minulý rok o takomto čase spoločne s princom Harrym vo Windsore povedali svoje životné ÁNO.

Uplynulá sobota sa pre Trevora niesla v romantickom duchu, kedy sa po dvojročnej známosti oženil so sympatickou priateľkou Tracey. Usmievavá plavovláska údajne pochádza z veľmi bohatej rodiny, pričom jedného dňa by po otcovi mala zdediť niekoľko miliónový majetok.

Len pár dní po narodení prvorodeného synčeka Archieho tak Meghan zažila ďalšie prekvapenie, keďže jej bývalá láska je už tiež znovu v chomúte. Hoci je Tracey výzorom pravý opak slávnej vojvodkyne, obaja mladomanželia spolu pôsobia veľmi šťastne. Je ale treba uznať, že 42-ročný vyhľadávač talentov má naozaj dobrý vkus na ženy, čo poviete?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

meghan markle

Zdroj: Cosmopolitan.com | Foto: Twitter, Instagram/Meghanmarkle_official