Ex-farmárka Karin Dvořáková sa v posledných dňoch zaoberala jedinou dôležitou témou, ktorá pre ňu veľmi veľa znamená. Len nedávno totiž konečne nabrala odvahu splniť si veľký sen – podstúpiť plastickú operácia poprsia. Práve v týchto chvíľach sa už kráska zotavuje po operácii, pričom o každom okamihu informuje aj zvedavých fanúšikov.

Ako sme včera uviedli, sebavedomá blondínka za posledné dni zverejnila niekoľko videí a príspevkov, v ktorých sa zamerala na blížiacu sa operáciu. Krátko pred nástupom na zákrok tiež zanechala silný odkaz nielen pre neprajníkov, ale i pre ostatné ženy túžiace po zmene zovňajšku.

Karin Dvorakova

Práve dnes nastal v živote výraznej Karin Dvořákovej veľký deň, kedy sa dočkala splnenia obrovskej túžby. Ako sama tvrdila, okrem zmeny veľkosti poprsia sa chcela zamerať aj na úpravu tvaru či plnosti. Karin tak neváhala a uverejnila krátke video priamo z nemocničného prostredia, pričom je vidieť, že sa po náročnom zákroku ešte stále zotavuje. Spoločnosť jej, samozrejme, robil aj verný plyšový parťák Ňufko.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Karin Dvorakova

Exkluzívne video Karin Dvořákovej po plastike si môžete pozrieť —TU—

Zdroj: Instagram/Karinnett | Foto: Instagram/Karinnett, streamable.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.