Zuzana Strausz Plačková len prednedávnom otvorila vlastný podnik v centre Bratislavy. Po tom, čo bola nútená pôvodné priestory opustiť a presťahovať svoju ružovú kaviareň na inú lokalitu, vyšli na povrch špekulácie o možnom podvode v jej podnikaní. Vieme, aká je skutočná pravda!

Zuzana Plačková pred krátkym časom avizovala, že kvôli viacerým prekážkam v prevádzke bola nútená opustiť priestory historickej budovy, kde dovtedy sídlila. Pink Garden sa tak oficiálne presťahoval z centra Bratislavy na sídlisko do Petržalky, čo vyvolalo poriadny rozruch.

Nemenovaný slovenský denník totiž informoval verejnosť, že sa v skutočnosti nemá jednať o Zuzanin vlastný podnik. Podľa publikovaných informácií má byť Plačková len jedným zo zamestnancov, pričom jej úlohou má byť propagácia danej kaviarne na sociálnej sieti so zámerom prilákania zákazníkov.

Kto je skutočným majiteľom Pink Garden?

Táto “informácia” však pobúrila Zuzanu natoľko, že sa nechala počuť s jasným nesúhlasom. Neváhali sme ju preto osloviť s otázkou, aká je skutočná pravda o jej ružovej prevádzke. „Pivárne a celá firma je naša rodinná firma, pod ktorou vlastníme osem prevádzok. Preto sa budem s nimi súdiť za klamstvá, ktoré napísali,” povedala na rovinu pre SlovakWoman.sk.

Keďže každým rokom otvárame nové a nové úspešné podniky, nikto nebude spochybňovať nijak náš biznis. A už vôbec nie ten môj, keďže Pink je výlučne len a len môj. Celý som ho vymyslela, zafinancovala a nikto nebude mňa či moju robotu nijako očierňovať, keďže do toho nešlo 5 eur,” Plačková uviedla na margo danej publikácie.

Kontroverzná modelka okrem toho poznamenala aj fakt, že sa na budovaní ružovej kaviarne plnej kvetov narobila i vlastnými rukami, čo častokrát zaznamenala aj na sociálnej sieti. Je teda otázne, prečo by takúto funkciu plnila osoba “zamestnaná len na úlohu zvýšenej propagácie na internete”.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Akože, mám dosť. Že ja robím na niečo reklamu. Keby robím reklamu, nepracujem, nezariaďujem, nevybavujem, nie som na pokraji zbláznenia a toto ma dostalo. Hnus,” dodala v rozhorčení, pričom priznala aj to, že celú situáciu už zverila do rúk svojich právnikov.

Zdroj: SlovakWoman.sk | Foto: Instagram/Queen.Plackova, Pink.Garden.Bratislava