Jana Hrmová sa zviditeľnila ako účastníčka 4. série reality šou Farma, kde pôsobila ako 18-ročná. Dnes je z nej populárna influencerka, ktorá má na svojom konte viac ako 200 tisíc sledovateľov a tým veru nič neujde! 

Známa beauty vlogerka sa neraz s fanúšikmi podelila o svoje jedácke neresti. Atraktívna exfarmárka si rada pochutí na rôznych potravinách a hlavne ovocí, ktoré zároveň obľubuje i mnoho tehotných žien.

,,Ja som oficiálne závislá na ovocí, lebo toto dávam každý deň,“ priznala prednedávnom na Instagrame Jana, čo vyvolalo vlnu dohadov, že pod svojím srdcom nosí dieťa. A nestalo sa to po prvýkrát!

,,Viete, čo na vás zbožňujem? Že ja akékoľvek jedlo na svete pridám na story, že mi chutí, alebo že ho mám rada, tak mi príde milión správ o tom, že určite som tehotná, lebo vy ste presne toto milovali, keď ste boli tehotné,“ uvádza niekdajšia účastníčka obľúbenej reality šou. Sledovatelia však pozorne sledujú viac ako len obsah jej jedálnička.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Nielen jedlo, hocičo, dobre som sa vyspala, zle som sa vyspala, hlava ma bolí… Vždy sto správ, že som určite tehotná,“ konštatuje populárna kráska, ktorá možnosť, že sa stane čoskoro mamičkou, nateraz vyvrátila. ,,Prosím vás, fakt nie som tehotná,“ uzavrela tému Janka.

Foto/Zdroj: Instagram/janahrmi