Že na to, aby niečo zarobili, musia pracovať, postupne sklamane prichádza čoraz viac exfarmárov. Zo slávy sa síce snažia vyťažiť, čo sa len dá, no už zisťujú, že farmárska popularita je drasticky krátkodobá a rýchlo ju dokážu v očiach divákov nahradiť zaujímavejšie veci. K úprimnému priznaniu sa najnovšie odhodlala Barbora Bednaričová, ktorá sa na rovinu vyjadrila, že jej dochádzajú peniaze.

Prihlásiť sa na Farmu, vyrobiť tam pár šťavnatých škandálov a potom doma za informácie o tom, s kým sa kedy rozišli a pár svojich podpisov načmáraných na tričkách zarábať ťažké tisíce – taký bol zrejme naivný plán mnohých farmárov, na ktorých ale krátko po skončení 11. série reality šou doľahla skutočná realita. Podľa toho, čo hovorí, k nim však západniarka Barbora Bednaričová nepatrí. Tá si vraj totiž poctivo hľadá prácu.

Na jej Instagram počas Farmy pribudlo 57-tisíc fanúšikov. To sa snaží blondínka využiť na propagáciu produktov.

„Hľadám si prácu práve preto, že mi dochádzajú moje finančné zásoby. Samozrejme, nežijem zo vzduchu,“ priznala triezvo Barbora, ktorá si zrejme povedala, že by si popri tom, čo zarobí v potenciálnom klasickom zamestnaní, mohla privyrobiť aj niečo bokom. Ako? Na YouTube videách!

Barbora a Romana? Kdeže! BaBe a RORa!

Podobne ako Baškina najlepšia farmárska kamarátka Romana Košťálová, ktorá si založila YouTube kanál pod prezývkou RORa a začala natáčať videá o Farme, tak teraz urobila aj Barbora, akurát pod menom BaBe. V podobnom duchu sa niesol aj jej úplne prvý príspevok – blondínka sa v ňom rozhodla odpovedať na otázky fanúšikov, ktorých vyzvala, aby jej ich poslali vo forme krátkych videí. Podľa nich možno usúdiť, že jej fanúšikovská základňa pozostáva predovšetkým z neplnoletých ľudí vo veku od 11 do 17 rokov.

Má “vylepšené” pery?

Veci, čo ich zaujímali, boli rôzne, no týkali sa predovšetkým Barborinej vizáže a pobytu na Farme – západniarka tak prezradila, že síce zatiaľ pery „napichané“ nemá, avšak v najbližšom roku by istý estetický zákrok chcela podstúpiť. Dozvedeli sme sa tiež to, že hoci medzi farmármi boli ľudia, ktorých mala radšej a ktorých už menej, pozdravila by sa s každým z nich a ak by mala tú možnosť, na statok by sa vrátila, dokonca aj do drsnejších podmienok, no podľa možností s iným osadenstvom. Podľa Barbory totiž najväčšie výzvy vychádzali z toho, že sa tam stretlo obrovské spektrum rôznych vyhranených pováh.

Exfarmárka sa tiež netají nádejou, že sa podobných projektov, ako bola Farma či následný Život po Farme ešte v blízkej budúcnosti zúčastní. Zdá sa teda, že aj v prípade, že jej nevyjde YouTube kariéra, budeme o Barbore ešte počuť…

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube/BaBe | Foto: TV Markíza, YouTube/Babe