Andrea Matejčíková bola účastníčkou 11. pokračovania realityshow Farma. Už tam sa ukázala ako veľmi kreatívna, pričom najradšej sa angažovala v tvorivej oblasti. V súkromnom živote však Deya pracuje ako kaderníčka, ktorá nemá problém ani s extravagantnejšími účesmi. Najnovšie sa uchýlila k ružovej farbe!

Rodáčka z Košíc sa už raz prezentovala s extravagantnou farbou vlasov, no išlo len o parochňu. Deya ale zrejme usúdila, že to bol naozaj veľmi kladný experiment, nakoľko si v tomto odtieni zmenila svoju korunku krásy natrvalo.

„Milujem farby! Zmena je život a niekedy je lepšie byť sama sebou, ako robiť všetko, čo ostatní a byť ovca,“ odkazuje teraz už ružovláska, ktorá sa radikálnej zmeny nebála. „Tieto ružové vlasy sú top, len keby dlhšie vydržala farba,“ bývalá blondínka komentuje svoje rozhodnutie prejsť na výraznejší odtieň.

Ak by sa medzi fanúšikmi kaderníčky našli dámy, ktoré taktiež preferujú extravagantnejšie tóny, Deya nechala na svojom Instagrame aj video s celým procesom farbenia. Produkt si vraj zakúpila ako obyčajná žena v drogérii.

Deya z Farmi 11 má ružové vlasy

„Som si povedala, kedy budem vymýšľať? Keď si nájdem muža, ktorý bude proti takýmto veciam?“ A má pravdu! Prečo sa občas nezblázniť a nespraviť niečo nečakané a mierne poburujúce?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Exfarámarka radikálne zmenila farbu vlasov

https://www.instagram.com/p/CAOByIUHmnu/

 

Zdroj/Foto: Instagram/crazydaya