Eva Zelníková sa preslávila ako najzvodnejšia súťažiaca v rámci deviatej série markizáckej reality šou Farma. V osobnom živote si za posledné roky prešla strastiplným obdobím, keďže sa s partnerom na istý čas od seba odlúčili. Napokon ale všetko dobre dopadlo a z manželov sa nedávno stali rodičia. Blondínka nenecháva nič na náhodu a na prechádzky so synčekom Matteom zvolila skutočne výnimočného pomocníka!

Známe maminy z nášho šoubiznisu sa doslova predbiehajú v tom, ktorá svojmu drobcovi vyberie najštýlovejší detský kočík. Ponuka na slovenskom i zahraničnom trhu je obrovská, voľba toho najvhodnejšieho modelu preto niekedy trvá celé týždne, čo bol i prípad krásnej Evy Zelníkovej.

eva zelnikova rodina

26-ročná podnikateľka zalovila až na holandskú pôdu, keď si zadovážila absolútnu novinku, ktorá sa do oficiálneho predaja dostala len pred mesiacom. Bábätko vyváža v komfortnom a ľahko nastaviteľnom kočíku v univerzálnom sivom odtieni a jeho vlastnosti si nevie vynachváliť.

Praktický model zo série JOOLZ DAY+ od holandského výrobcu čerstvú maminu údajne totálne očaril, obzvlášť keď vie, že podobný skvost okolo nej na ulici zrejme tak často neprejde. Kombinovaný kočík tejto značky sa cenovo pohybuje okolo hodnoty 1100 eur, takže malý Matteo si okrem pohodlia užíva i dostatočný luxus!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Eva zelníková kočík

Zdroj|Foto: Instagram/Evazelnikova