Víťazka minuloročnej série reality šou Farma si súkromné záležitosti dobre stráži, o svojich vzťahoch toho ani počas pobytu na statku veľa nenahovorila. Práve tam ale stretla junáka z východného Slovenska Lukáša Stanislava, ktorý sa neskôr stal jej farmárskym snúbencom. Xénia Gregušová teraz konečne potvrdila zrod lásky!

V dedinsko-mestskej usadlosti to spočiatku vyzeralo tak, akoby blondínku zásnuby a následná svadba s dlhovlasým fešákom otravovali. Ako nevesta pôsobila strojene a dokonca sa v radoch divákov chvíľami diskutovalo o tom, či nemá bližšie k prelietavému Henrichovi Kuľkovi.

farma

Zatiaľčo Heňo po skončení natáčania našiel šťastie v hrejivom náručí rebelky Rebeky Hlavatej, ani druhý finalista Lukáš neskončil sám. Po tom, ako sa viackrát ukázal v spoločnosti celkovej výherkyne, mnohí už tušili, že sa medzi nimi vyvíja niečo mocnejšie ako bežné kamarátstvo – a to i napriek Gregušovej vyjadreniam v markizáckom sídle, že si vzťah s východniarom do budúcna predstaviť nevie.

xénia gregušová lukáš stanislav

Dvojica o citoch spočiatku zaryto mlčala a zjavne čakala na ten správny moment, kedy odhalia pravdu. Stalo sa tak krátko po Valentínovi, kedy tanečníčka uverejnila romantický bozk s kolegom z Farmy, ktorý okomentovala slovami ,,Niekedy sa to stane,” a priložila srdiečko. Množstvo nadšených fanúšikov zanechalo páriku reakcie, naznačujúce, že už bolo s oficiálnym odtajnením vzťahu skutočne načase!

xénia a lukáš

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/Xenia_gregusova | Foto: Instagram/Xenia_gregusova, Farma_markiza