Mladá Slovenka, ktorá sa preslávila vďaka jedenástej sérii reality šou Farma, neprežíva zrovna najkrajšie obdobie. Počas doby, kedy vo svete vrátane našej krajiny vyčíňa nebezpečný koronavírus, si prechádza okrem ťažkého rozchodu aj poriadne veľkými bolesťami. Tie sa však netýkajú jej bývalého priateľa, ale nových silikónov, ktoré jej v pondelok “pristáli” na hrudi.

Nicoletta Tóthová sa aktuálne musí vyrovnávať s dvomi nepríjemnosťami. Kým psychicky ju ničí jej bývalý priateľ, taktiež účastník Farmy 11 Martin Mihálik, fyzicky jej telu dávajú zabrať nové silikóny, ktorými si začiatkom tohto týždňa nechala v Košiciach skrášliť svoju hruď.

Východniarka sa už nachádza doma, avšak trápia ju veľké bolesti, kvôli ktorým nemôže ani spať. Fanúšikom sa tak posledné dni prihovára s naozaj skormúteným výrazom tváre, jasne naznačujúcim, že si vôbec nevymýšľa. Základné úkony ale našťastie, vykonáať zvláda i sama.

,,V podstate na to, že doktor neveril, že… mám strašne pevnú kožu a málo kože, dali sme veľké implantáty. Fakt sa čudujú, že čoho som schopná. Vôbec som nebola nejaký ťažký pacient,” Nika prezradila na videu. Viacerých však zaujímalo, ako je možné, že brunetka podstúpila zákrok v čase pandémie, kedy boli na Slovensku obmedzené operácie len na tie, ktoré sú pre život nevyhnutné.

,,Doktor Švehlík, ktorý ma vlastne operoval, je jediný, neviem, či na východe alebo na celom Slovensku, ktorý teda operuje v tejto situácii, ktorá vlastne teraz je kvôli korone. Takže viac informácií neviem, ale viem, že môj doktor oficiálne môže operovať, takže sa nebojte, nebola som na čierno na prsia,” ubezpečila priaznivcov vynovená Nicoletta, ktorá ponúkla aj krátky pohľad na svoje zväčšené prednosti.

Nikinu FOTO zväčšených pŕs tesne po zákroku si môžete pozrieť — TU —


Zdroj/Foto: Instagram/nicol_e_tta, tvmarkizaofficial