Rodáčka z Oravy sa do očí verejnosti dostala vďaka šou Farma 12, kde Sára Adamčíková každý deň divákom ukazovala svoju šikovnosť a pracovitosť. Po opustení statku sa hnedovláska začala venovať naplno Instagramu, kde teraz fanúšikom oznámila šokujúcu správu.

22-ročná kráska sa stala populárnou na sociálnych sieťach a aktuálne jej profil sleduje viac ako 97-tisíc followerov. Sára Adamčíková je fitness trénerka, ktorá radí Slovákom, ako schudnúť a vyformovať si postavu. Teraz si však exfarmárka musela dať od práce prestávku, pretože už čoskoro privedie na svet svojho prvého potomka.

sara adamcikova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Hoci sa všetko zdalo ružové a markizáčka sa so svojím priateľom na dieťatko veľmi tešili, Sára prezradila prekvapivú pravdu. ,,Posledné mesiace, áno, prežívam najkrajšie životné obdobie, no bohužiaľ, sama bez partnera. Už dlhšie som sa k tomu chcela vyjadriť, ale bolesť, ktorú som prežívala, som nechcela šíriť aj tu,“  vysvetľuje bývala pracantka.

,,Čakám syna a viem, že to bude úžasný muž plný sily.Naučím ho bezpodmienečne milovať tak, ako ja milujem jeho. On to všetko pochopí. Budeme dvaja najväčší parťáci. Už teraz to viem,“ dodala Adamčíková, ktorá bude chlapčeka vychovávať ako slobodná mamička.

sara adamcikova

Foto/Zdroj: Instagram/sarik_adamcikova