Romanu Košťálovú si pamätáte z minulého ročníka reality šou Farma, kde sa postavila na stranu západniarov. Sympatická brunetka to dotiahla až do samotného finále, avšak titul výhercu si, žiaľ, neodniesla. No hviezdy boli k Rore prívetivé aspoň mimo statku, keďže okrem novej práce sa v jej živote objavil aj muž. Práve on si na poslednom zábere, s ktorým sa exfarmárka pochválila na Instagrame, užíva jej známe vypracované pozadie.

Minuloročnú Farmu okupovalo plno krásnych dám, pričom jednou z nich bola nepochybne Romana Košťálová hlásajúca sa k bis*xuálnej orientácii. Krátko pred odštartovaním novej série tejto kontroverznej reality šou vyšla navonok informácia o tom, že sa po Rorynom boku nachádza nový muž – ním je bývalý partner aktuálnej moderátorky spomínanej šou Evelyn.

Produkčný Farmy Matúš Polakovič mal vraj dokonca svoju momentálnu partnerku dosadiť na miesto manažérky hygieny obľúbeného programu. Aj na túto konšpiráciu sa odvolávajú sledujúci Romany pri pohľade na horúcu fotografiu, kde svoje pozadie vystavuje len v nohavičkách, pričom sa na jej zadočku nedá nevšimnúť mužská ruka zaľúbenca.

,,Takže rada fajčíš peni*y?“ v komentároch nadhodil vulgárnu otázku neznámy, na čo sa mu od ďalšieho anonyma dostalo špekulatívnej odpovede. ,,Veď a jak myslíš, že dostala tej job na farme? Vyfajčila pol štábu.“ 

>>Pikantnú FOTO Rory a Matúša nájdete TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/romii_y