23-ročná barmanka Romana Košťálová sa zviditeľnila v minuloročnej sérii markizáckej reality šou Farma, kde sa jej podarilo prebojovať až do finálovej trojky. Hoci súťaž o 75 tisíc eur napokon neovládla, po skončení natáčania sa okamžite vrhla do instagramových aktivít. Práve tam mladá brunetka odhaľuje čoraz viac nielen zo svojho súkromia, ale tiež priamo zo spálne.

Hoci sa Romana spočiatku javila ako milé nekonfliktné dievča, neskôr sa ukázalo, že pred umierneným správaním preferuje odvahu a adrenalín v krvi. Príťažlivá Bratislavčanka sa stala na internete veľmi aktívnou, pričom v poslednej dobe stavila na obnažovanie sa a predvádzanie vypracovanej štíhlej postavičky.

Romana Košťálová postava

Košťálová je známa svojím nespútaným vystupovaním, kedy sa neraz dotýka chúlostivých tém z intímnej oblasti či dokonca pózuje pred objektívom len v spodnom prádle. Najnovšie sa ukázala v čipkovanej bielizni vábivej čiernej farby, kedy priamo na objektív vytasila najsilnejšie ženské zbrane.

Je vidieť, že mladá barmanka na sebe tvrdo maká, a to nielen, čo sa estetických úprav tváre týka, ale tiež sa snaží dopracovať ku krivkám, za aké by sa nemuseli hanbiť ani modelky. Táto obnažená provokatívna kočka, špúliaca napichané pery, nemá s ufúľanou farmárkou z vidieckeho statku už vôbec nič spoločné.

Spomínaný záber farmárky Romany nájdete —TU—

Romana Košťálová Farma

Zdroj|Foto: Instagram/romii_y