Nečakané? Od Romany Košťálovej, finalistky reality šou Farma 11, by bolo nečakané zrejme už iba to, keby predviedla alebo povedala niečo normálne. Tmavovláska, ktorá sa snaží stavať na prchavej farmárskej sláve a buduje si meno ako YouTuberka RORa, totiž najnovšie natočila video s názvom Manuál na zbalenie muža.

„Muži sú pomerne jednoduché organizmy a nepotrebujete na to prehnané znalosti anatómie, stačí trochu fyziky, gravitácia a krv sa presunie zhora nadol,“ vysvetľuje odborníčka na jednoduchú formu života Romana, ktorá sa cíti byť povolaná radiť iným ženám, ako zaujať objekt svojej túžby. K video návodu ako na mužov ju údajne inšpirovali fanúšikovia, ktorí jej neustále písali, čo by s ňou robili a čo všetko by ju potom bolelo. Tým Romča hneď na začiatku odkázala, nech snívajú ďalej.

Romana Košťálová farma 11

Vo videu Romana rozdelila mužov na päť typov, do ktorých sa vraj dajú úplne jednoducho zaškatuľkovať: Búchač, hipster, vidiečan, gamer a autíčkár. Každý z nich má presne vymedzené slabiny, na ktoré rady a špeciálne baliace techniky vyvinuté účastníčkou Farmy stopercentne zaberú. Ak náhodou nie, chyba musí byť jednoznačne v žene samotnej.

13-minútový film, v ktorom ako jeden z hercov figuruje exfarmár Mayky – presne ten, s ktorým si ešte prednedávnom nevedeli prísť na meno – má skrátka ambície stať sa plnohodnotnou príručkou na ovládnutie mužskej mysle. Vyplýva z neho, že chlapa stačí osloviť, pochváliť jeho svaly, košeľu či auto a potom ho pod hocijakou trápnou zámienkou dostať na tmavé miesto, kde už by malo byť jasné, čo má žena predviesť. Podľa Romany je evidentne práve toto zdravý základ vzťahu.

Romana Košťálová s frajerom
Na zbalenie väčšiny mužov nepotrebujete mať podľa Romany „niekoľkociferné IQ“.

Toľko k tmavovláskinej predstave o živote. A čo samotné „umelecké dielo“? Horšie ako jej snaha o vtipnosť sú len Romanine mizerné herecké výkony a túžba zaujať za každú cenu. Už minulosť ukázala, že západniarka pre trochu pozornosti neváha očierňovať iných ani sa totálne strápniť, za to zhodenie šiat a vášnivé bozky s kamarátkou sú novinkou. Na druhej strane, keďže sa exfarmárka počas reality šou priznala, že je bis*xuálne orientovaná, natáčanie si musela úžasne užívať. Snáď jej toto nadšenie pre lacnú zábavu vydrží aj do budúcnosti.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube/RORa | Foto: Instagram/romii_y