Spomínate si na video spred takmer štyroch rokov, v ktorom si exfarmárka Jana Hrmová oholila tvár? V tom čase atraktívna čiernovláska šokovala verejnosť tým, že neštandardnú procedúru využíva už tri roky – zistila, že vďaka nej vyzerá make-up na tvári omnoho lepšie.

Napriek tomu, že rituál holenia tváre nie je u Sloveniek veľmi zaužívaný, Janka v ňom vidí hneď niekoľko pozitív. Podľa jej slov dopomáha pleti k väčšiemu lesku, odstraňuje odumreté bunky, pokožka môže lepšie dýchať… Obľúbená influencerka tiež spomenula, že si holí aj krk a uši, pričom po žiletke siaha prilbižne dva – trikrát do mesiaca.

Koľko dám beauty vlogerka svojím kontroverzným videom inšpirovala, nevedno. Ako sme sa však dozvedeli, trend zaujal aj ďalšiu exfarmárku Rebeku Hlavatú, ktorú k holeniu podnietila práve Janka.

Rebi vo svojom príspekvu na Instagrame prezradila, že ju k odvážnemu kroku dohnala nuda v karanténe. A ako to dopadlo? ,,Okrem toho, že mám pár rezných rán, tak som celkom v pohode,” uviedla s úsmevom rodáčka z Galanty. Po oholení si vraj konečne videla všetky póry, ktoré si tak mohla precízne vyčistiť.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/rebihlavata