Rebeka Hlavatá sa upravenými perami pýši dlhé roky. So svojím výzorom je spokojná a názor kritikov ju absolútne nezaujíma. Teraz si napichané ústa nechala vypustiť, aby si neskôr opäť dopriala tvar, po ktorom túži. Avšak to, čo sa po rýchlej procedúre stalo, naozaj nečakala.

Oporou atraktívnej krásky preslávenej vďaka Farme mal byť počas „dňa D“ jej priateľ a zároveň finalista rovnakej reality šou Henrich Kuľko, s ktorým Rebi aktuálne tvorí pár. Fanúšikovia markizáckych hviezd nepochybne zachytili, že ide o mimoriadne podarenú dvojicu.

I keď z očí mladej Galantčanky išiel strach a sama sa v minulosti netajila tým, že napriek početným zákrokom pier sa vpichov neustále obáva, potetovaný dedinčan sa svojej polovičke rozhodol tento nepríjemný zážitok „okoreniť“ o šok.

,,Kvôli tomu, aby mal part 2 na svoje hlúpe video, ma straší, keď vie, že má bolí huba. Povedzte mi, je on normálny?!“ posťažovala si fanúšikom Rebeka, narážajúca na predošlú udalosť, kedy ju jej milý vyľakal počas umývania riadov.

Situácia sa tentoraz zopakovala v aute, kde Henrich nečakane na priateľku vykríkol. Práve v tomto videu, s ktorým sa svojim sledovateľom pochválil mladík, je vidieť, ako veľmi sa pery obľúbenej účastníčky reality šou zmenšili. Videá nájdete nižšie!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/rebihlavata/lucky_bastard24