A je to vonku! Jedna z najvýraznejších tvárí v rámci markizáckej reality šou Farma sa presne na sviatok zaľúbencov podelila o najkrajšiu životnú novinku. Účastníčka známa z deviatej série sa po predošlých peripetiách s manželom rozhodla pre založenie rodinky.

Eva Zelníková sa zaradila medzi najatraktívnejšie hráčky v celej histórii slovenskej vidieckej súťaže. Hoci sa na statok prihlásila ako zadaná dáma, predsa len podľahla čaru jedného zo súťažiacich, čo ju skoro stálo vzťah. Po návrate domov napokon uprednostnila priateľa, s ktorým sa rok nato postavila pred oltár.

Farma

Hoci sa spočiatku zdalo, že sú všetky spory zažehnané, dvojica sa minulý rok nečakane rozišla. Ani tento krok však kontroverznému páriku dlho nevydržal, keďže ex-farmárka Eva Zelníková Strážnická spolu s manželom Matúšom čaká ich prvé spoločné dieťa.

Eva Zelníková manžel

“Krásneho Valentína všetkým, my už svoj valentínsky darček máme. Pán božko nám požehnal ten najkrajší. Naša tretia tohtoročná novinka – 4 roky vzťahu a tvrdej práce za nami, najvyšší čas užiť si materskú. Už nech si medzi nami láska, tešíme sa na teba,” plavovláska doplnila skvelú správu romantickým záberom s rastúcim bruškom. Blahoželáme!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

eva zelníková tehotná

Zdroj|Foto: Instagram/evazelnikova