Odpadli sme! A to doslova. Michala Kiripolská, ktorá sa do povedomia širšej verejnosti dostala vďaka účinkovaniu v 9. sérii známej markizáckej reality šou Farma, priznala problémy a vytiahla zaujímavú fotografiu.

Michala Kiripolská si ešte aj dnes užíva televíznu slávu, o čom svedčia aj jej snímky na sociálnej sieti. Dvojnásobná mamička navštívila už zopár diskoklubov, kde si vychutnávala prítomnosť svojich priaznivcov. Exfarmárka však najnovšie prekvapila všetkých fanúšikov na Instagrame.

Publikovala totiž fotku, kde by ste ju takmer nespoznali. Kedysi mala Michala na váhe o pár kilečiek viac. “Je to pre mňa kruté, ale musela som toto dať von. Som fakt šťastná, že som sa dala na správny životný štýl. Môj život sa v priebehu krátkeho času od základov zmenil, čo dokazuje aj táto fotografia,” pochválila sa Michala. “Na prvej fotke som sa cítila nešťastná, slabá, mávala som časté migrény a depresie, porovnávala som sa a vyhovárala,” pokračuje exfarmárka, ktorá na záver dodala, že rozdiel medzi oboma fotkami je 16 kilogramov. Musíme uznať, že cieľavedomosť sa jej, veru, oplatila!

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.