Kto by to bol povedal? Kým zo začiatku všetci považovali ich vzťah len za hru a nedávali im takmer žiadne šance, vyzerá to tak, že opak je pravdou. Mladí zaľúbenci Lula a David to spolu myslia zjavne vážnejšie, než by si kto pomyslel.

Len pred pár dňami sa rozhodlo o druhom finalistovi v reality šou Farma 8 a stal sa ním práve David. Vo finále si tak zmeria sily s Mirom a už teraz je viac než isté, že to bude zaujímavé. David je momentálne doma a nerobí nič iné, len si užíva voľný čas so svojou láskou Lulou. Dvojica zásobuje sociálne siete každú chvíľu novými fotkami a práve k tej poslednej Lula pridala veľavravný popis: “Každú jednu sekundu, každú jednu minútu, hodinu, dni, roky, život, všetko chcem stráviť po jeho boku…. viac než najviac ťa milujem ❤️ som šťastná, že ty to vieš, ostatní ma nezaujímajú.💍”

Na jej prste sa objavil nádherný prsteň, ktorý bude podľa všetkého zásnubný! Pochválila sa ním dokonca aj v prvom spoločnom videu, ktoré natočila spolu so svojím priateľom, ktorý ju nazval svojou nastávajúcou nevestou. Ako sa zdá, čoskoro asi budeme počuť svadobné zvony. :-)

 

Lula spolu s Davidom momentálne rozbieha aj youtuberskú kariéru

Foto/Video: Instagram, YouTube