Lucia Gachulincová sa zaradila medzi tých účastníkov markizáckeho projektu Farma, ktorým sa z dočasného zviditeľnenia sa podarilo vyťažiť maximum. Dnes sa Lula úspešné živí ako YouTuberka, blogerka a taktiež instagramová influencerka, snažiaca sa motivovať žienky k aktívnejšiemu životnému štýlu a kráse – ako inšpiráciu ponúka vlastné ukážkové krivky.

Milovníčka výrazného líčenia využila pandemické obmedzenia vo svoj prospech a rozhodne nezaháľala doma na gauči. Okrem toho, že stíha cestovať po svete a objavovať nové krajiny, aktívne sa venuje formovaniu postavičky.

Lula síce medzi obézne slečny nikdy nepatrila, avšak v poslednom období sú vyrysované proporcie na jej tele skutočne do očí bijúce. Keď teda použila fotku s odhaleným pásom ako materiál na nakopnutie dámskeho publika k cvičeniu, okamžite sa dočkala obdivu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Ten boomerang na motiváciu si ty? Ak áno, tak klobúk dole,” jedna z fanúšičiek žasla nad mimoriadne štíhlym driekom a plochým vymakaným bruškom, o akom sníva asi každá zástupkyňa nežného pokolenia. Treba uznať, že zvodnejšiu postavičku doteraz brunetka z Farmy asi nemala.

Aktuálnu FOTO Lucie Gachulincovej si pozriete —TU—

Zdroj|Foto: Instagram/Llnzz