V 8. sérii reality šou Farma patrila Lula Gachulincová (22) medzi najvýraznejšie súťažiace. Pred pár týždňami však atraktívna tmavovláska v dueli prehrala a z tohto dôvodu musela súťaž opustiť. Odkedy je Lula späť v reálnom svete plnom sociálnych sietí, neprejde deň, aby nepridala nejakú fotografiu. Tou najnovšou však svojich fanúšikov poriadne prekvapila… či skôr šokovala?

O Lule sa hovorí najmä v súvislosti s ďalším súťažiacim, Dávidom Buškom (26). Tmavovláska na Farme nezačínala úplne od začiatku ako Dávid a do reality šou prišla o niečo neskôr ako zadaná žena, ktorú doma čakal priateľ. Mladí sa však do seba zahľadeli a prekážkou nebolo ani to, že Lula nebola single. Milostný trojuholník sa vyriešil až s jej vypadnutím, kedy si mohla konečne v živote ,,pozametať“ – dala zbohom starej láske a tešila sa na príchod Dávida z Farmy.

Medzi dvojicou to iskrilo už od začiatku!

Mnohí diváci však láske dvoch exfarmárov nepriali a tipovali, že s návratom do skutočného sveta sa ich vzťah skončí. Túto teóriu definitívne vyvrátila najnovšia Lulina fotografia, ktorú pridala na Instagram.

Exfarmárka Lula.
Exfarmárka Lula.

Vzťah mladej dvojice je natoľko vážny, že Dávid Lulu predstavil už aj ,,budúcej“ rodine! Na najnovšej exfarmárkinej fotografii totiž pózujú dve tmavovlásky – jedna je Lula a druhá je Dávidova mama Zdenka. Lula sa tak s možnou budúcou svokrou zoznámila ani nie mesiac od vypadnutia. Na takúto návštevu sa mnohé ženy odhodlávajú dlhšie, no exfarmárka to vzala športovo a so zoznamovaním dlho nečakala. Aký vzťah však budú mať dve Dávidove najdôležitejšie ženy v živote? Sympatický farmár si môže vydýchnuť. Obe dámy totiž vyzerajú veľmi spokojne a vyzerá to tak, že si budú rozumieť. Na úvod majú hneď jednu vlastnosť spoločnú: obe sa rady fotia!

Lula a Dávid na Farme

Lula a Dávid na Farme.

Lula a Dávid ,,v civile“

Lula a Dávid spolu ,,v civile".

Spoločná fotografia Luly a Dávidovej mamy Zdenky

Lula a Zdenka vyzerajú ako sestry.

Foto: Instagram