Minulý rok sa život atraktívnej exfarmárky otočil naruby. Po niekoľkomesačnom vzťahu s priateľom Martinom sa Lucia Mokráňová dozvedela, že sa stane mamičkou. Netrvalo dlho a kráska zmenila svoje bydlisko z Bratislavy na Žilinu, kde si aktuálne plnými dúškami užíva rodinnú idylku vrátane materskej dovolenky.

Jedna z najznámejších účastníčok Farmy, ktorá si tvrdé podmienky reality šou vyskúšala na vlastnej koži dokonca dvakrát, sa nedávno vrátila z dovolenky v Dubaji. Samozrejme, že ju strávila v spoločnosti dvoch najmilovanejších osôb – partnera a dcérky. Krátko po návrate domov sa obľúbená fitnesska objavila v markizáckej relácii Teleráno, kde prostredníctvom videohovoru porozprávala o novinkách vo svojom živote.

Pozornému divákovi ale určite neušla skutočnosť, že sa na obraze Lucka nevyskytla sama – v náručí totiž  po celý čas držala rozkošné bábätko. A kto sleduje blondínkin život na Instagrame, vie, že od narodenia jej princezničky ju vždy sníma tak, aby jej nebolo vidno tváričku. Zábery v dnešnej rannej šou tak vôbec po prvýkrát ukázali dievčatko s exotickým menom Tali v plnej kráse. Pozrite sa, aká je 7-mesačná Talinka nádherná! :)

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: TV Markíza/Teleráno, Instagram/luciamokranova